Produkty

Regranulaty polipropylenu (PP)

Produkujemy regranulaty PP: czarny i kolorowe (niebieski, zielony, szary, terakota, żółty) oraz regranulaty i aglomerataty LDPE, PE (rozdmuchowe, wtryskowe), przemiały PE, PP, PS (kolory i mix kolorystyczny).
Przedstawione poniżej regranulaty to produkty typowe, na życzenie klienta możemy odpowiednio modyfikować parametry tworzyw dzięki odpowiedniemu przygotowaniu surowca, doborowi dodatków, wypełniaczy itd.

 

 

Regranulat czarny

karta produktu

Regranulat niebieski

karta produktu

Regranulat terakota

karta produktu

 Regranulat zielony

karta produktu

 Regranulat szary

karta produktu

Regranulat OPLAST PP

Dostępny w kolorach: czarny, niebieski, terakota, zielony, szary. Regranulat został wyprodukowany w ramach projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich - Kredyt na innowacje technologiczne.

karta produktu

Regranulat OPLAST PPD

Dostępny w kolorach: czarny, niebieski, terakota, zielony, szary. Regranulat został wyprodukowany w ramach projektu pt. "Wdrożenie technologii recyklingu trudno przetwarzalnych odpadów pochodzących z tworzyw sztucznych" w ramach poddziałania 3.2.2 Kredyt na innowacje technologiczne z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój współfinansowanego ze środków Funduszy Europejskich.

karta produktu

 

Jeśli masz pytania
Skontaktuj się z nami !

Dane adresowe

adres: Winduga 6, 
87-617 Bobrowniki
NIP: 4660432802,  
REGON: 525998101

Dane kontaktowe

telefon/fax: +48 54 237 12 98
e-mail: biuro

zobacz na mapie

 

Posiadamy wszelkie zezwolenia prawne
w zakresie zbierania i odzysku odpadów oraz ich transportu

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.