O nas

Nasza firma powstała w 1998 roku. Od samego początku swojej działalności zajmujemy się recyklingiem materiałowym  tworzyw sztuczych, produkcją i dystrybucją regranulatów i przemiałów tworzyw sztucznych, a w szczególności homopolimeru i kopolimeru polipropylenu (PP).
 

Od samego początku działalności sukcesywnie wdrażamy nowoczesną technologie co pozwala nam na zwiększanie ilości wytwarzanych przez nas wyrobów. Nieustannie inwestujemy w rozwój wewnątrzzakładowego laboratorium, aby zapewnić najwyższą jakość produktów. Zapewniamy stałą, rzetelną współpracę w zakresie zakupu odpadów oraz sprzedaży regranulatów. 

Prowadzimy kompleksowy recykling odpadów z tworzyw sztucznych, świadczymy usługi rozdrabniania, mielenia i granulowania tworzyw. Co rok dziesiątki tysięcy ton odpadów jest przetwarzanych przez naszą firmę z których powstają nowe, pełnowartościowe produkty. 

Posiadamy wszelkie zezwolenia prawne w zakresie zbierania i odzysku odpadów oraz ich transportu (nr zezwolenia OŚ.7628/3/2002 aktualizacja OŚ.6233/23/2014).

Zapewniamy szybkie, całosamochodowe dostawy. Dysponujemy zestawami ciągników siodłowych z naczepami typu firana o ładowności do 24 ton. Współpracujemy również z firmami spedycyjnymi. 

DOKUMENTY

 

Jeśli masz pytania
Skontaktuj się z nami !

Dane adresowe

adres: Winduga 6, 
87-617 Bobrowniki
NIP: 888-163-20-97,  
REGON: 910523245

Dane kontaktowe

telefon/fax: +48 54 237 12 98
e-mail: biuro

zobacz na mapie

 

Posiadamy wszelkie zezwolenia prawne
w zakresie zbierania i odzysku odpadów oraz ich transportu

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.