O nas

Nasza firma powstała w 1998 roku. Od samego początku działalności zajmujemy się recyklingiem materiałowym tworzyw sztucznych, produkcją i dystrybucją regranulatów i przemiałów tworzyw sztucznych.

Nasze produkty wpisują się w koncepcję gospodarki o obiegu zamkniętym, według której materiały, surowce pozostają w obiegu w gospodarce, a wytwarzanie odpadów jest zminimalizowane.
Dzięki naszym staraniom co miesiąc ponad 1,5 tysiąca ton odpadów tworzyw sztucznych uzyskuje drugie życie - zostaje przetworzonych na surowiec do produkcji nowych pełnowartościowych produktów.

Główne zalety naszego podejścia:

  • zmniejszenie ilości odpadów na wysypiskach
  • redukcja wykorzystywania zasobów naturalnych
  • ograniczenie powstawania odpadów

Dokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia odpowiedniej, wysokiej jakości regranulatów.
Stawiamy sobie bardzo ambitne cele przy rozwoju naszego przedsiębiorstwa. Stale inwestujemy w najnowsze technologie, wprowadzamy własne innowacyjne pomysły, aby w jak największym stopniu przybliżyć się do jakości pierwotnych tworzyw sztucznych.

Zapewniamy stałą, rzetelną współpracę w zakresie skupu odpadów i sprzedaży regranulatów.

DOKUMENTY

 

Jeśli masz pytania
Skontaktuj się z nami !

Dane adresowe

adres: Winduga 6, 
87-617 Bobrowniki
NIP: 4660432802,  
REGON: 525998101

Dane kontaktowe

telefon/fax: +48 54 237 12 98
e-mail: biuro

zobacz na mapie

 

Posiadamy wszelkie zezwolenia prawne
w zakresie zbierania i odzysku odpadów oraz ich transportu

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.